ABOUT US

Bugün SEGUENTE mükemmel bir gömlek ve mükemmel bir marka arzu global bir marka .. bütün erkekler tarafından giyilen olmaktır

       SEGUENTE 2006 yılında kurulan ve kendi benzersiz tarzı oluşturdu. Firmamız kuruluşundan bu yana ve İstanbul'da önemli bir pozisyon elde günlük üretim kapasitesi yaklaşık 2300 Gömlekler olduğunu . Biz bir yıl içinde iki ana koleksiyon oluşturmak , bu İlkbahar-Yaz , Sonbahar -Kış olmak .

Koleksiyonlarımız şıklık tercih sert maço olağanüstü erkekler hedef . Bizim koleksiyon seçilmiş kumaşlarla çok yüksek kalitede ve tasarlanmış hepsi teknik detayların kullanımı ile üretilmektedir. Biz seçilmiş ürünler ve koleksiyonlar tecrübesi 27 yılı aşkın oluşturulan size sunmaktan gurur duyuyoruz .

  

SEGUENTE Gömlekler yanı sıra Türkiye'de satılan ve biz 17 ülkeye üretimimizin % 80 ihracat ve iyi tanınmış ünlü gömlek üretimi markalar .
   
 

      Firmamızın ana hedefi tüketiciler kendileri için en uygun teklif ve doğrultusunda en son moda trendleri ile üretimdir. Ürünlerimiz ve koleksiyonları da özel emir ve taleplerini karşılamak .
Biz sadece ticaret adı altında bizim başarı görmek istiyorum ; Seguente ...     

         Bugün SEGUENTE , mükemmel bir gömlek ve mükemmel bir marka arzu global bir marka olarak tüm erkekler tarafından giyilen olmaktır.

      Merkez - Osmanbey
       SEGUENTE